Hejnar Photo
K2 Picture
Flowerville
Wspaniałe kwiaty na każdą okazję!

2624 E. Dempster Ave
Park Ridge, IL 60068
Mapa

Phone: (847) 824-8189

KWIATY nie są na specialne okazje ale to KWIATY sprawiają, że te okazje są specjalne.

Znając Państwa preferencje, dostarczamy Wam uśmiech zadowolenia po udanym weselnym dniu. Życzymy samych dobrych wyborów.

Niepowtarzalne kompozycje ślubne i nie tylko, ale tylko u Nas.

Zapraszamy na naszą strone internetową

Juz w starozytnych czasach, kwiaty Pani Mlodej symbolizowaly niewinnosc i piekno.Dzisiaj chcemy aby nie tylko zdobily uroczystosc ale tez daly odowiedni nastrój.

Przy planowaniu slubu oraz przyjecia weselnego wazne sa szczególy, na które poczatkowo nie zwracamy uwagi, a które "w drodze do oltarza" daja o sobie znac.
Dzis oprócz przemyslenia kwestii wyboru lokalu, orkiestry, salonu mody slubej, proponujemy zastanowic sie nad oprawa graficzna calej uroczystosci.

Dekoracja odgrywa wazna role w kosciele, jest niezastapiona na weselu: dekoracja sali, stolów weselnych. Podejmujac decyzje, które kwiaty wybrac i jak je dopasowac, musicie Panstwo poswiecic troche czasu. Kwiaty które wybierzecie powinny odzwierciedlac Wasz styl i osobowosc.

Odpowiedni wybór kwiatów, nie tylko do akcentów ale i do calej oprawy doda piekna i smaku. Wybór kwiatów powinien korespondowac równiez z pora roku:
Wiosna - zalecane sa kwiaty z odcieniem pastelowym,
Latem - warto wybrac kolory jaskrawe i wesole,
Jesien - sprzyja cieplym kolorom,
Zima - preferowane sa odcienie zdecydowane.

W kwiaciarni która jest przygotowana nie tylko pod wzgledem naukowym ale i praktycznym znajdziecie fachowa porade i sprawna obsluge. Przynoszac na spotkanie próbki materialow czy fotografie ulubionych bukietów, kompozycji, kwiatów pomozecie Panstwo usprawnic ten proces, a Nam pozwoli to na odnalezienie oczekiwan, które urzeczywistnia sie podczas samej Uroczystosci.
Znajac Panstwa zyczenia, przynosimy juz tylko usmiech zadowolenia na twarzach gosci po udanym dniu. Zyczymy samych dobrych wyborów.


Copyright © slubmarzen.com

Reklamuj się na Ślubie Marzeń!

Prowadzisz działalność
na rynku weselnym w Chicago? Zostań wystawcą na nastepnych Targach albo dołóż swoja stronę internetową do naszego katalogu!

Kliknij tutaj po więcej informacji...

Dodaj swoją firmę do kategorii Kwiaty Weselne w Chicago!

Kliknij tutaj po więcej informacji...